GROW by OBI "Carré Rouge" korallberkenye kb. 25 cm cserép 10 l Photinia fraseri
Cikkszám 4904090Termékleírás
Cikkszám 4904090
A GROW by OBI "Carré Rouge" korallberkenye (Photinia fraserii egy örökzöld lombos cserje, amely kiváló vághatóságával tűnik ki. Ragyogóan vérvörös színű új hajtásainak köszönhetően rendkívül megnyerő. A "Carré Rouge" korallberkenye robusztus és igénytelen.
Fedezze fel a GROW by OBI kínálatát!
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt gondosan, nagy szeretettel és gondoskodással nevelnek, amíg egy nap meg nem érkeznek az otthonába. De azután is Önnel maradunk, hogy virágzó kapcsolata velük évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442052197
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Gömbre vágva |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| Virágok: | Virág nélkül |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Télálló: | Télálló |
| Edény átmérője: | 24 cm |
| Cserépméret: | 10 l |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Díszgyümölcs |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







