GROW by OBI kerti korallberkenye magasság kb. 25-30 cm cserép kb. 10 l
Cikkszám 5085972Termékleírás
Cikkszám 5085972
A GROW by OBI kerti korallberkenye Pink Marble (Photiniax fraseri) zöld levelei tavasszal sajátos fehér erezetet kapnak. Májustól júniusig fehér ernyővirágzat díszíti. A korallberkenye csak korlátozottan télálló, ezért szélvédett helyre kell ültetni. Különösen alkalmas sövénynek, de szoliterként és cserépbe is ültethető.
Fedezze fel a GROW by OBI-tA GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt gondosan, nagy szeretettel és gondoskodással nevelnek, amíg egy nap meg nem érkeznek az otthonába. De azután is Önnel maradunk, hogy virágzó kapcsolata velük évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442057536
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Bokros |
| Éves növekedés: | Nagyon lassan növő (10 - 20 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Télálló: | Enyhe fagyoknak ellenáll |
| Edény átmérője: | 24 cm |
| Cserépméret: | 10 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Gyakrabban virágzik: | Nem gyakran virágzik |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Növekedési szélesség kb.: | 200 cm |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Aktuális növénymagasság: | 24 cm |
| Növénytávolság: | 75 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 24 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



