GROW by OBI Photinia Red Robin mag. 45cm cserép 3 liter-Photinia x fraseri
Cikkszám 5426663Termékleírás
Cikkszám 5426663
GROW by OBI A Photinia Új-Zélandról származik. Felálló cserje, később lekerekített, több elágazású. Levelei: örökzöld, váltakozó, bőrszerű, tojásdados vagy ovális-hosszúkás, 8-12 cm hosszúak, 4-6 cm szélesek, fűrészesek, 2 cm hosszú szárakon (fiatalon pirosak). Az új hajtások nagyon korán, rubinvörösek, nagyon fényesek, késő tavasszal zölddé válnak, ősszel skarlátvörösre változnak. Virágok: májusban, kicsik, fehérek, enyhén rózsaszínűek, nagyon széles virágzatokban a lombozat felett. Az egyes virágok kevésbé feltűnőek, de összességében látványos hatást keltenek. Termések (ha nem metszik): nyár végétől késő őszig, kerekdedek, 0,5 cm nagyok, pirosak, éretten feketék.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442070481
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Virágok: | Virág nélkül |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Télálló: | Télálló |
| Edény átmérője: | 16 cm |
| Cserépméret: | 3 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| A virágzás vége: | Május |
| Növekedési szélesség kb.: | 20 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Ehető: | Nem ehető |
| Hőségtűrő: | Hőségtűrő |
| Tőzegtartalom kb.: | 0% |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya ültetéskor |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 40 - 50 cm |
| Növénytávolság: | 30 - 40 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 16 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
| Magasság: | 45,0 cm |
| Szélesség: | 1,6 cm |
| Mélység: | 1,6 cm |





