GROW by OBI "Red Robin" korallberkenye cserép kb. 30 l Photinia fraseri
Cikkszám 4905808Termékleírás
Cikkszám 4905808
A GROW by OBI "Red Robin" korallberkenye (Photinia fraseri) egy örökzöld lombos cserje, amely kiváló vághatóságával tűnik ki. Ragyogóan vérvörös színű új hajtásainak köszönhetően rendkívül megnyerő. A "Red Robin" korallberkenye robusztus és igénytelen, a kertben sokoldalúan használható.
Fedezze fel a GROW by OBI kínálatát!
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt gondosan, nagy szeretettel és gondoskodással nevelnek, amíg egy nap meg nem érkeznek az otthonába. De azután is Önnel maradunk, hogy virágzó kapcsolata velük évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442037347
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Törzs |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| Virágok: | Virággal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Télálló: | Télálló |
| Edény átmérője: | 35 cm |
| Cserépméret: | 20 l |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Díszgyümölcs |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| A virágzás vége: | Június |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Aktuális növénymagasság: | 130 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









