OBI kerti korallberkenye "Carré Rouge" magasság kb. 90 cm cserép kb. 18 l
Cikkszám 5085980Termékleírás
Cikkszám 5085980
A GROW by OBI kerti korallberkenye Carré Rouge a Photiniax fraseri Red Robin egyik változata. Függőleges, nagyon kompakt a habitusa, és inkább csak lassan fejlődik. A kicsi, egymáshoz közel és sűrűn álló levelek ragyogó vérvörös színnel hajtanak ki. Nyáron elhalványul a színe, de ősszel ismét élénk pirosba vált át.
Fedezze fel a GROW by OBI-tA GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt gondosan, nagy szeretettel és gondoskodással nevelnek, amíg egy nap meg nem érkeznek az otthonába. De azután is Önnel maradunk, hogy virágzó kapcsolata velük évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442057543
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Bokros |
| Éves növekedés: | Lassan növő (20 - 30 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 400 cm |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Télálló: | Enyhe fagyoknak ellenáll |
| Edény átmérője: | 30 cm |
| Cserépméret: | 18 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Növekedési szélesség kb.: | 200 cm |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Aktuális növénymagasság: | 90 cm |
| Növénytávolság: | 75 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







