OBI korallberkenye "Carré Rouge" magasság kb. 65 cm cserép kb. 9 l
Cikkszám 4469912Termékleírás
Cikkszám 4469912
Az OBI Living Garden "Carré Rouge" korallberkenye (Photinia) egy örökzöld lombos cserje, amely kiváló vághatóságával tűnik ki és lassú növekedésének köszönhetően kis területeken is ideális.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442041924
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Törzs |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Virágok: | Virág nélkül |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Télálló: | Télálló |
| Edény átmérője: | 24 cm |
| Cserépméret: | 9 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Díszgyümölcs |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Aktuális növénymagasság: | 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







