OBI korallberkenye "Carré Rouge" magassága kb. 30-40 cm cserepe kb. 5 l Photinia
Cikkszám 4060513Termékleírás
Cikkszám 4060513
Az OBI Living Garden "Carré Rouge" korallberkenye (Photinia) egy örökzöld lombos cserje, amely rendkívül jó metszhetőségével tűnik ki. Az új hajtások rikító vérvörös színűek. A "Carré Rouge" korallberkenye (Photinia) erős és igénytelen, lassú növekedésének köszönhetően pedig kis területekre alkalmas.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442003427
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 200 cm |
| Virágok: | Virág nélkül |
| Örökzöld: | Télzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Télálló: | Télálló |
| Edény átmérője: | 24 cm |
| Cserépméret: | 10 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Aktuális növénymagasság: | 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



