OBI korallberkenye "Red Robin" magasság kb. 100 - 125 cm cserép kb. 10 l
Cikkszám 4287447Termékleírás
Cikkszám 4287447
Az OBI Living Garden "Red Robin" korallberkenye (Photinia) egy örökzöld lombos cserje, amely kiváló vághatóságával tűnik ki. Ragyogóan piros színű új hajtásainak köszönhetően rendkívül megnyerő. A "Red Robin" korallberkenye (Photinia) robusztus és igénytelen és a kertben sokrétűen alkalmazható.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442037804
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Széles bokros |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Virágok: | Virággal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Télálló: | Télálló |
| Edény átmérője: | 24 cm |
| Cserépméret: | 10 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Díszgyümölcs |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| A virágzás vége: | Június |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Aktuális növénymagasság: | 100 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!















