OBI korallberkenye "Red Robin" magassága kb. 150-175 cm cserepe kb. 30 l Photini
Cikkszám 4284410Termékleírás
Cikkszám 4284410
Az OBI Living Garden "Red Robin" korallberkenye (Photinia) egy örökzöld lombos cserje, amely rendkívül jó metszhetőségével tűnik ki. Az új hajtások rikító vörös színűek. A "Red robin" korallberkenye erős és igénytelen, és sokoldalúan alkalmazható a kertben.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442002932
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Széles bokros |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Virágok: | Virággal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Mindenhová |
| Télálló: | Enyhe fagyoknak ellenáll |
| Edény átmérője: | 35 cm |
| Cserépméret: | 30 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Díszgyümölcs |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| A virágzás vége: | Június |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Aktuális növénymagasság: | 150 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!

















