OBI korallberkenye "Red Robin" magassága kb. 40-50 cm cserepe kb. 3 l Photinia
Cikkszám 4052890Termékleírás
Cikkszám 4052890
Az OBI Living Garden "Red Robin" kerti korallberkenye (Photinia fraseri) egy örökzöld lombos cserje, amely egész évben csodálatos színével hódít. Tavasszal jelennek meg a rikító piros hajtások, amelyeken májusban és júniusban fehér virágok jelennek meg. Augusztustól aztán a dekoratív piros bogyók szép kontrasztot képeznek a zöld lombbal. Megfelelő metszés esetén ez a lazán, felfelé növekvő lombos cserje kiválóan használható sövénynövényként is.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442006367
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Széles bokros |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Virágok: | Virággal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Mindenhová |
| Télálló: | Enyhe fagyoknak ellenáll |
| Edény átmérője: | 19 cm |
| Cserépméret: | 3 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Díszgyümölcs |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| A virágzás vége: | Június |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Aktuális növénymagasság: | 40 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,00 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!













