OBI korallberkenye Red Robin piros mag kb. 60 cm - 80 cm cserép 5 l Photinia
Cikkszám 4706107Termékleírás
Cikkszám 4706107
Az OBI Living Garden Red Robin korallberkenye (Photinia fraseri) bronzvörös hajtása lenyűgöző látvány. Azonban csak olyan területeken ajánlott kiültetni, ahol enyhék a telek. A Red Robin korallberkenye elsősorban cserepes növényként alkalmazható.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442010883
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Széles bokros |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Virágok: | Virággal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Mindenhová |
| Télálló: | Enyhe fagyoknak ellenáll |
| Edény átmérője: | 23 cm |
| Cserépméret: | 5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Díszgyümölcs |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| A virágzás vége: | Június |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Aktuális növénymagasság: | 60 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!















