Spirella Akira kozmetikai tükör matt zöld
Cikkszám 4083309Termékleírás
Cikkszám 4083309
A matt zöld színű Spirella Akira kozmetikai tükör ötszörös nagyítása révén ideális társ sminkelésnél vagy borotválkozásnál. Visszafogott, de mégis egyéni állványa a tükröt mobillá és bárhol egyszerűen felállíthatóvá teszi.
A gyártó adatai
MSV-spirella SAS
bis rue Alfred Sauvy - Mas de la Garrigue 2
66600 Rivesaltes
contact@msv-spirella.com
7610583198495
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Anyag: | Nemesacél |
| Felszerelés módja: | Állvány |
| Nagyító funkció: | Nagyító funkcióval |
| Típus tükör: | Állótükör |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 449 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 18,4 cm |
| Mélység: | 10,5 cm |



