Brilo akkus asztali lámpa bézs 2 W
Cikkszám 5124854Termékleírás
Cikkszám 5124854
Ez a kiváló minőségű fém és műanyag kombinációjából készült, elegáns Brilo akkumulátoros asztali lámpa stílusos bézs kialakításával hódít. Az energiatakarékos 2 W LED-es modul 2700 K meleg fényt bocsát ki, és 200 lumen fényerejével minden helyiséget optimálisan megvilágít.
20 000 órás élettartamával és Ra >= 80 színmegjelenítésével folyamatos és színhű megvilágítást biztosít. Különleges fénypontja a beépített, 3 fokozatú, érintőszabályozó, amellyel egyszerűen beállítható a fényerő 100%, 50% vagy 15%-ra. A lámpát egy 1200 mAh-s beépített akkumulátor táplálja, amely legfeljebb 12 órás világítási időtartamot biztosít.
A mellékelt 0,5 m-es USB-kábel egyszerűvé teszi a töltést. Ezenkívül IP44-es védettségének köszönhetően fröccsenő víz ellen védett, így sokoldalúan elhelyezhető. 360 mm x 105 mm (Ma x Át) kompakt méreteivel tökéletesen illeszkedik minden modern lakótérbe, és stílusos megjelenést biztosít.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707455523
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felületi lámpák: | Matt |
| Funkciók: | Funkcióval |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Fények száma: | 1 Darab |
| Áramellátás: | Elemes kivitel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 600 g |
| Magasság: | 36,0 cm |
| Szélesség: | 10,5 cm |
| Mélység: | 10,5 cm |



















