Just Light akkumulátoros LED-es fali lámpa Amin 8,5 cm x 15 cm x 6,5 cm
Cikkszám 5218441Termékleírás
Cikkszám 5218441
Tapasztalja meg a modern világítást az elegáns, fekete színű Amin akkumulátoros LED-es falilámpával. Ez az egyszerű falilámpa melegfehér fényével kellemes légkört teremt és felfelé és lefelé irányuló fénykibocsátásával vonzó fényhatásokat teremt.
A beépített mozgásérzékelőnek köszönhetően a lámpa csak szürkületkor és mozgás érzékelésekor világít. Alternatív megoldásként a világítási mód folyamatos működésre is kapcsolható. A nagy teljesítményű, 4400 mAh-s akkumulátor teljes rugalmasságot biztosít az elhelyezés során, mivel nem függ attól, hogy van-e elektromos csatlakozás a közelben.
Az IP44 védettségnek köszönhetően a lámpa kültéren és kertben, valamint beltéren, például folyosókon történő használatra egyaránt alkalmas. A mágneses tartónak köszönhetően a töltéshez könnyen eltávolítható, majd a feltöltés után könnyedén visszahelyezhető.
Az Amin falilámpa garantáltan hasznos segítőtárs lesz otthonában és a kertjében - modern, rugalmas és rendkívül praktikus.
A gyártó adatai
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689001650
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fények száma: | 1 Darab |
| Áramellátás: | Elemes kivitel |
| Felületi lámpák: | Matt |
| Funkciók: | Funkcióval |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 618 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 6,5 cm |
























