Napelemes LED-es dekorgyertya 10 cm x 18,9 cm világoskék
Cikkszám 5374376Termékleírás
Cikkszám 5374376
A modern, világoskék színű, napelemes LED-es dekorgyertya kellemes hangulatot teremt kültéren. Masszív műanyagból készült, mérete 10 cm átmérő x 18,9 cm. A felső felén egy napelem található, amely napközben gyűjti a napenergiát. A fixen beépített melegfehér LED kellemes megvilágítást biztosít.
Az IP44 védettségnek köszönhetően a napelemes gyertya védett a fröccsenő vízzel szemben, így ideális az erkélyen, a teraszon vagy a kertben.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873130960
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Feszültség típusa: | Egyenáram |
| Funkciók: | Funkció nélkül |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Fények száma: | 1 Darab |
| Névleges feszültség: | 1,2 V |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 330 g |
| Magasság: | 18,9 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |







