Napelemes LED-es dekorlámpa fáklya 10 cm x 38 cm
Cikkszám 5374418Termékleírás
Cikkszám 5374418
Varázslatos lánghatások kertjében
A napelemes, LED-es leszúrható dekorlámpával különleges és hangulatos világítást teremthet kertjében. A fekete műanyagból készült, modern fáklyakialakítás minden kültéri területen magára vonja a tekintetet. A 12 fixen beépített LED valósághű lánghatást kelt, amely hangulatos és egyben izgalmas légkört teremt. Kb. 10 cm átmérőjével és kb. 38 cm magasságával ez a leszúrható dekorlámpa stílusos hangulatot teremt ösvények mentén, ágyásokban vagy a gyepen.
Vezeték nélküli és időjárásálló
A mellékelt földbe szúrható tüskének köszönhetően a LED-es fáklya rugalmasan elhelyezhető anélkül, hogy a bosszantó kábelekkel kellene foglalkoznia. Az áramellátást a napelem biztosítja, amely napközben feltölti a mellékelt akkumulátort. Így a fáklyája alkonyatkor is világítani fog, és hangulatos estéket varázsol. Az IP44 védettségi osztályú, leszúrható dekorlámpa védett a fröccsenő vízzel szemben, így kiválóan alkalmas tartós kültéri használatra.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873131189
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Feszültség típusa: | Egyenáram |
| Funkciók: | Funkció nélkül |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Fények száma: | 12 Darab |
| Névleges feszültség: | 1,2 V |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 140 g |
| Magasság: | 38,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |













