Napelemes LED-es falilámpa 14,5 cm x 8 cm x 12 cm fekete
Cikkszám 5374368Termékleírás
Cikkszám 5374368
Világítsa meg ösvényét, bejáratát vagy teraszát ezzel a praktikus napelemes LED-es falilámpával. A masszív műanyagból készült fekete váz praktikus fali tartóval van ellátva, és könnyen felszerelhető. A lámpa átlátszó, bordázott lámpaernyővel rendelkezik, amely elegáns módon szórja a fényt, és kellemes légkört teremt. Kb. 14,5 cm x 8 cm x 12 cm (Ma x Sz x Mé) kompakt méretével ez a lámpa diszkréten illeszkedik minden homlokzatba, és stílusos hangulatot teremt.
A fixen beépített, melegfehér LED-nek és a mellékelt akkumulátornak köszönhetően a falilámpa azonnal használatra kész, és áramdíj nélkül megvilágítja a kültéri területet. Napközben az akkumulátor a beépített napelemen keresztül feltöltődik. Az IP44 védettség biztosítja, hogy a lámpa optimálisan védve legyen a fröccsenő vízzel és az idegen testekkel szemben, így ideális a tartós kültéri használatra.
A csomag tartalmazza a szükséges szerelőanyagokat, így a lámpa gyorsan és egyszerűen felszerelhető.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873130878
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Feszültség típusa: | Egyenáram |
| Funkciók: | Funkció nélkül |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Fények száma: | 1 Darab |
| Névleges feszültség: | 1,2 V |
| Névleges áram: | 0 075 A |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
| Magasság: | 14,5 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |









