Lutec Gemini XF kültéri LED fali lámpa IP54 antracit
Cikkszám 4524658Termékleírás
Cikkszám 4524658
A Gemini-sorozat extra lapos, modern Lutec Downlight XF kültéri fali lámpája energiatakarékos LED-technológiával rendelkezik. Az antracitszürke lámpa semleges fehér fényt bocsát ki. Mindössze 3,6 cm-es mélységével helytakarékos, elegáns megoldás bármilyen átjáróba vagy akár a ház falára.
A gyártó adatai
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412011455
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Antracit |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 750 lm |
| IP védelmi osztály: | IP54 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | LED tábla |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
| Magasság: | 11,0 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 3,6 cm |















