Lutec Leo LED-es kültéri falilámpa antracit
Cikkszám 4333449Termékleírás
Cikkszám 4333449
A Lutec Leo LED-es kültéri falilámpa felfelé és lefelé irányított fényt bocsát ki, és ezzel függőleges fénysávot képez maga előtt. A lámpa keskeny formatervét ütésálló, rendkívüli strapabíróságot garantáló alumínium öntvénnyel kombinálták. A 3000 kelvines melegfehér fény megfelelően világítja ki a külső tereket.
Kiválóan védett
A falilámpát IP54 védelmi osztály jellemzi, ami por és vízsugár elleni védettséget jelent. Így a fali lámpa kiválóan alkalmas kültéri használatra.
A gyártó adatai
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412047218
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete |
| Szín: | Antracit |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 3 |
| Fényáram lumenben: | 870 lm |
| IP védelmi osztály: | IP54 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 840 g |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 8,7 cm |
| Mélység: | 6,6 cm |







