Rábalux Almada kültéri fali lámpa barna E2 7 MAX 10 W IP 44
Cikkszám 5013339Termékleírás
Cikkszám 5013339
Az Almada kültéri fali lámpa a hagyományos stílus képviselői közé tartozik. A barna színű, alumínium lámpatestet átlátszó műanyag búra egészíti ki, a falon való rögzítés pedig a lámpafejével megegyező színű, kerek dísztalp segítségével történik. A modell jellegzetességét a kalap formájú, szélesen elterülő lámpatest és a csónak alakú búra adja. Az Almada stílusos választás lehet a teraszra, de felszerelhetjük például a bejárati ajtó mellé is. A fali lámpa egy darab, legfeljebb 10 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa E27. IP44-es védettség biztosítja, hogy ez a modell legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az Almada kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 240 mm, magassága 180 mm, faltól mért távolsága 270 mm. A lámpát fényforrás nélkül szállítjuk.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5998250378848
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Barna |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 600 g |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 24,0 cm |
| Mélység: | 24,0 cm |









