Trio Hoosic kültéri fali lámpa 17,5 cm rozsda - fehér
Cikkszám 4331724Termékleírás
Cikkszám 4331724
Dekoratív és funkcionális - ez jellemzi a Hoosic sorozat falilámpáját. A falilámpa sötétben fejti ki teljes hatását. Egyenletesen sugározza a fényt a szabadban, ezáltal hatásos és kellemes intenzitású fényt bocsát ki. Az időjárásálló alumínium présöntvény és az IP44 védelmi osztály kombinációjának köszönhetően a 8,5 cm x 17,5 cm méretű falilámpa kiválóan alkalmas arra, hogy a bejáratnál a homlokzatra, az erkélyen vagy a teraszon helyezzék el. Rozsdaszínű megjelenése révén sokféleképpen kombinálható más tárgyakkal, és modern összhatásról gondoskodik. Az energiatakarékos világítás érdekében LED-es izzó használatát javasoljuk. Ezek optimális alternatívái a hagyományos halogénizzóknak, jó fényerősséget biztosítanak, és közben akár 80%-os energiamegtakarítást is elérhetünk velük. Emellett a LED-es izzók hosszú élettartama, alacsony hőtermelése és környezetbarát tulajdonságai is hasznos előnyt jelentenek.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807410594
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Mediterrán |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Rozsdaszínű |
| Forma: | Hengeres |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 470 lm |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 490 g |
| Magasság: | 17,5 cm |
| Szélesség: | 8,5 cm |





