Trio Hoosic kültéri falilámpa rozsdaszínű
Cikkszám 4331732Termékleírás
Cikkszám 4331732
Dekoratív és funkcionális - ez jellemzi a HOOSIC sorozat falilámpáját, amely szépen, felfelé és lefelé világít. A falilámpa sötétben fejti ki teljes hatását. Egyenletesen sugározza felfelé és lefelé a fényt, ezáltal hatásos és kellemes intenzitású fényt bocsát ki.
Az időjárásálló alumínium nyomóöntvény és az IP44 védelmi osztály kombinációjának köszönhetően a 8,5 x 33 cm méretű falilámpa kiválóan alkalmas arra, hogy a bejáratnál a homlokzatra, az erkélyen vagy a teraszon helyezzék el. Rozsdaszínű megjelenése révén sokféleképpen kombinálható más tárgyakkal, és modern összhatásról gondoskodik. Az energiatakarékos világítás érdekében LED-es izzók használatát javasoljuk.
Ezek optimális alternatívái a hagyományos halogénizzóknak, jó fényerősséget biztosítanak, és közben akár 80%-os energiamegtakarítást is elérhetünk velük. Emellett a LED-es izzók hosszú élettartama, alacsony hőtermelése és környezetbarát tulajdonságai is hasznos előnyt jelentenek.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807410587
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Réz |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Ernyő anyaga: | Akril |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Fényforrások száma: | 2 |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | E27 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 735 g |
| Magasság: | 33,0 cm |
| Szélesség: | 8,5 cm |
| Mélység: | 11,8 cm |





