Trio Mirande kültéri fali lámpa rozsda színű 22,5 cm x 11,5 cm 1 x E27
Cikkszám 5288196Termékleírás
Cikkszám 5288196
A Mirande kültéri lámpa akár a teraszon, akár a bejáratnál kiváló választás. Az IP44 védettségi osztálynak köszönhetően a 22,5 cm magas és 11,5 cm széles fali lámpa ideális kültéri terület megvilágítására. A rozsda színű keret modern megjelenésével ízléses megoldás lehet mind a modern, mind a hagyományos stílusú épületek esetén. Az energiatakarékos világítás érdekében LED fényforrás használatát javasoljuk. Ezek a hagyományos halogénlámpák optimális alternatíváját jelentik, és kiváló fényminőséget és akár 80%-os energiamegtakarítást kínálnak. Ezen túlmenően a LED-lámpákkal hosszú élettartamot, alacsony hőtermelést és egyúttal környezetvédelmet is élvezhet.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807648287
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Izzó technológia: | Halogén izzók |
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Szín: | Rozsda |
| Szín: | Alumínium |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP23 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényerő szabályzás típusa: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | E27 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 40 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 690 g |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 11,5 cm |
| Mélység: | 14,5 cm |





