Trio Olona kültéri fali lámpa 29 cm rozsdabarna
Cikkszám 4613972Termékleírás
Cikkszám 4613972
Elegáns kültéri világítás az OLONA falilámpával. A falilámpa hangulatos fényt bocsát ki és kellemes légkört teremt mind a sötét évszakban, mind a hosszú nyári estéken. A modern kültéri lámpa magassága 29,5 cm, szélessége 11,5 cm. A rozsdaszínű megjelenés és az átlátszó üveg kombinációja stílusos látványosságot kelt. Az energiatakarékos világítás érdekében LED-es izzó használatát javasoljuk. Ezek optimális alternatívái a hagyományos halogénizzóknak, jó fényerősséget biztosítanak, és közben akár 80%-os energiamegtakarítást is elérhetünk velük. Emellett a LED-es izzók hosszú élettartama, alacsony hőtermelése és környezetbarát tulajdonságai is hasznos előnyt jelentenek.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807442045
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Szín: | Rozsdaszínű |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP23 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás külső szabályzóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | E27 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,03 kg |
| Magasság: | 29,5 cm |
| Szélesség: | 11,5 cm |
| Mélység: | 14,5 cm |



