LED-es fényszóró 20 W 1700 lm
Cikkszám 4902771Termékleírás
Cikkszám 4902771
A LED-es fényszóró kiváló megvilágításról gondoskodik a kültéri területeken - legyen szó a kertről, a bejáratról vagy éppen a kocsibehajtóról. Ehhez összesen 24 LED-del rendelkezik. Az alumíniumból készült fényszóró könnyen ápolható és hosszú élettartamú. Ráadásul csekély súllyal bír.
Klasszikus formaterv minden kültéri területre
Klasszikus formatervével és fekete színével a LED-es fényszóró gond nélkül illik az épületrészek meglévő kialakítási koncepciójába. LED-es izzója energiatakarékos tulajdonságokkal bír, és csak kevés hőt fejleszt. Semleges fehér színhőmérsékletével a fényszóró kellemes világításról gondoskodik. Teljesítménye 20 W, fényárama 1700 lm. A LED-es fényszóró mérete 10,5 cm x 14 cm x 4,5 cm (Ma x Sz x Mé).
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121920
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Ernyő anyaga: | Alumínium |
| Forma: | Kocka alakú |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 24 |
| IP védelmi osztály: | IP65 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 310 g |
| Magasság: | 10,5 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 4,5 cm |









