Lutec Arc LED-es fényszóró két forgatható és dönthető fejjel
Cikkszám 4333563Termékleírás
Cikkszám 4333563
Elegáns dupla lámpa állítható mozgásérzékelővel. A lámpák perem nélküli diffúzorral rendelkeznek, ami tökéletes, homogén fénysugarat eredményez. Mivel a két fényszóró külön-külön állítható, ezért maximális rugalmasság jellemzi a lámpát. A fény mindig oda világít, ahol szükség van rá. A fejek sokféleképpen állítható be, és mindegyik fej 45°-ban forgatható és dönthető. A mozgásérzékelő is beállítható. A felszereléshez csak csavarozza fel a lapot, és illessze be az izzót.
A gyártó adatai
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412042800
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 2 |
| IP védelmi osztály: | IP54 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelővel |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,05 kg |
| Magasság: | 15,6 cm |
| Szélesség: | 27,7 cm |
| Mélység: | 20,4 cm |

















