OBI kültéri LED-es fényszóró mozgásérzékelővel Cecilo
Cikkszám 3427093Termékleírás
Cikkszám 3427093
Az antracit színű OBI Lighting Cecilo LED-es, mozgásérzékelős kültéri fényszóró 20 beépített LED-jével (1400 lm) tökéletesen világítja meg gépkocsibehajtóját, kertjét vagy tetszés szerint más kültéri területeket. A mozgásérzékelő 180 fokos érzékelési szöggel rendelkezik. Hatótávolsága 5 m és 12 m között manuálisan állítható be. A világítás időtartama szintén az igényeknek megfelelően 5 mp és 5 perc közé állítható be. A megvilágítás és az irány optimális beállítása érdekében a fényszóró feje forgatható, illetve dönthető. A kültéri fényszóró alumíniumból és maratott üvegből készült.
A fényszóró fixen beépített, 20 wattos LED-ekkel együtt kerül kiszállításra.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122059991
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Szín: | Szürke |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelővel |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,00 kg |
| Magasság: | 21,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 15,4 cm |





