Kerti zuhany Solo
Cikkszám 1804848Termékleírás
Cikkszám 1804848
A Gardena Solo kerti zuhany felüdülést nyújt a forró napokon. A leszúrótüskével könnyen a gyepbe vagy a teraszra helyezett napernyőtalapzatba szúrható. A zuhanyfejmagasság fokozatmentesen állítható az egyszerű nyomókapcsolóval, így a zuhany minden testmagassághoz hozzáigazítható. A szabályozó- és elzárószeleppel beállítható a kívánt átfolyó vízmennyiség. A nagy zuhanyrózsa lágy vízsugara alatt kellemesen felfrissülhet.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500096102,4078500096201
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Kerti zuhanyzók |
| Kézi zuhanyzóval: | Kézi zuhany nélkül |
| Lábzuhannyal: | Lábzuhany nélkül |
| Magasság: | 206 cm |
| Kerti tömlőcsatlakozás: | Kerti tömlőcsatlakozás |
| Melegvíz csatlakozás: | Melegvíz csatlakozás nélkül |
| A permetezési formák száma: | 1 |
| Anyag: | Alumínium / műanyag |
| Telepítés típusa: | Szúróka |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 720 g |
| Magasság: | 2,07 m |
| Szélesség: | 24,0 cm |
| Mélység: | 114,0 cm |

















