Summer Fun szolárzuhany Do-Foro 35 l
Cikkszám 4462545Termékleírás
Cikkszám 4462545
A Summer Fun Do-Foro szolárzuhany optimálisan egészíti ki medencéjét, szaunáját vagy pezsgőfürdőjét, vagy akár az otthoni kertben vagy a kempingben is használhatja. Szinte bármely kertben felállítható. A szolárzuhany elektromos energia használata nélkül gondoskodik a felfrissülésről. A nap az az energiaforrás, amely felmelegíti a vizet a zuhanyzáshoz. A felállításhoz külön víz- vagy áramvezeték lefektetésére sincs szükség. A víz felmelegítésére az integrált tartályban kerül sor. A mobil szolárzuhany rugalmas alkalmazási lehetőségeket kínál. A Do-Foro szolárzuhany víztartálya kb. 35 literes, és az oszlopban található. A víztartály külső fala az UV-sugarakat átengedő, sötét bevonattal rendelkezik. Ez összegyűjti a napsugarakat, és a víztartály belsejébe vezeti azokat. A szolárzuhanyon egy hagyományos kertitömlő-csatlakozó található, ezért a legtöbb kerti tömlővel kompatibilis. Így a víztartály egyszerűen feltölthető vízzel. Az integrált keverő csaptelep segítségével a kerti tömlőből származó hideg víz keverhető a tartály felmelegített vizével, és így tetszés szerint szabályozhatja a vízhőmérsékletet. A Do-Foro szolárzuhany lábzuhannyal és ködpermet funkcióval is rendelkezik.
Megjegyzés: A szolárzuhany felállítását követően az üres víztartályt teljesen töltse fel a kerti tömlőből származó hideg vízzel. Mindössze néhány óra alatt felmelegszik a víz. Az egykaros keverő csapteleppel, a kerti tömlőből származó friss hideg víz adagolásával szabályozhatja a zuhanyzáshoz használt víz hőmérsékletét.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Napelemes zuhanyzó |
| Kézi zuhanyzóval: | Kézi zuhany nélkül |
| Lábzuhannyal: | Lábzuhannyal |
| Magasság: | 220 cm |
| Kerti tömlőcsatlakozás: | Kerti tömlőcsatlakozás |
| Melegvíz csatlakozás: | Melegvíz csatlakozás nélkül |
| A permetezési formák száma: | 1 |
| Telepítés típusa: | Rögzített telepítés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,8 kg |
| Magasság: | 121,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 44,0 cm |





