Astra Border Star lábtörlő 50 cm x 80 cm szürke Design 003
Cikkszám 5046008Termékleírás
Cikkszám 5046008
Az elegáns Astra Border Star lábtörlő keskeny, dombornyomott gumiszegélyével igazán szemet gyönyörködtető látványt nyújt.
A gyártó adatai
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629195903
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Ipari lábtörlő |
| Mosható: | Nem mosható |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Szín: | Szürke |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,20 kg |
| Magasság: | 10 mm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 80,0 cm |

















