Astra Coco Deluxe Light lábtörlő 45 cm x 75 cm Relief félkör alakú
Cikkszám 5045836Termékleírás
Cikkszám 5045836
A lábtörlő minden bejárati részen egyedi látványt nyújt.
Időjárásálló felület
A Coco Deluxe Light kókuszlábtörlő rendkívüli formatervezésének köszönhetően rendkívül megnyerő. Jól felfogja a finom szennyeződéseket, antibakteriális és minden időjárási körülményhez kiválóan alkalmas. Gumis hátlapjának köszönhetően csúszásmentes. Válasszon két félköríves és két négyszögletes alakú kivitel közül.
A gyártó adatai
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629104332
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Kókusz lábtörlő |
| Mosható: | Nem mosható |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Szín: | Natúr |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 900 g |
| Magasság: | 8 mm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 4,5 cm |











