ASTRA kollekció Coco Style lábtörlő macska 40 cm x 60 cm
Cikkszám 5046974Termékleírás
Cikkszám 5046974
A Coco Style lábtörlők jól megfogják a finom szennyeződéseket, és vinylbevonatú hátlapjuknak köszönhetően csúszásmentesek. Az ASTRA lábtörlő kopórétege 100%-ban természetes kókuszból készült, amely antibakteriális.
Kopóréteg: 100% kókusz
A lábtörlő magassága: 14 mm
A gyártó adatai
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629790825
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Kókusz lábtörlő |
| Mosható: | Nem mosható |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Szín: | Piros |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,10 kg |
| Magasság: | 1,4 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |



