ASTRA kollekció Quadro light gumi lábtörlő 40 cm x 60 cm
Cikkszám 5044623Termékleírás
Cikkszám 5044623
Az ASTRA Quadro gumi lábtörlő felfogja a durva szennyeződéseket és időjárásálló.
Kopóréteg: 100% gumi
A lábtörlő magassága 12 mm
A gyártó adatai
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629127102
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Gumi lábtörlő |
| Mosható: | Nem mosható |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Szín: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 700 g |
| Magasság: | 1,2 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |









