Boltze Sammy lábtörlő
Cikkszám 5396791Termékleírás
Cikkszám 5396791
Bájos mancsnyom motívumával és trendi pöttyös mintájával barátságos hangulatot varázsol az előszobába. A természetes kókuszrost és a stabil PVC kombinációja hosszú élettartamot és kellemes, matt megjelenést szavatol. A többszínű részletek a fejlett nyomtatási eljárásnak köszönhetően élénkek és látványosak. Csúszásgátló funkciójának köszönhetően a lábtörlő biztonságosan a helyén marad. Ez a 60 x 40 cm-es stílusos kiegészítő azonnal magára vonja a figyelmet az előszobában.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076712786,4066076668861
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Kókusz lábtörlő |
| Csúszásgátló: | Nem csúszásgátló |
| Vízáteresztő: | Nem vízáteresztő |
| Szám (darab): | 1 Darab |
| Mosható: | Nem mosható |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Hátanyag: | PVC |
| Dizájn: | Állatok |
| Antibakteriális: | Nem antibakteriális |
| Szín: | Natúr fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,02 kg |
| Magasság: | 1,2 cm |
| Szélesség: | 40,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |





