Lábtörlő szürke 40 cm x 60 cm
Cikkszám 3101284Termékleírás
Cikkszám 3101284
A 40 cm x 60 cm méretű szürke lábtörlő tökéletes szennyfogó beltérre és közterületekre. A felső anyag 100% polipropilénből készült, csúszásmentes hátoldallal. A lábtörlő szőnyeg strapabíró és 30 °C-on mosható, így különösen könnyen tisztítható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873752339
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Ipari lábtörlő |
| Mosható: | Mosható |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Szín: | Szürke |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 640 g |
| Magasság: | 8 mm |
| Szélesség: | 40,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |







