Schöner Wohnen Miami lábtörlő 50 cm x 70 cm sötétszürke
Cikkszám 5046123Termékleírás
Cikkszám 5046123
A Schöner Wohnen kollekció új Miami lábtörlői nemcsak a padlót védik a szennyeződéstől és a nedvességtől, hanem egyedülálló briliáns motívumaikkal és színükkel is meggyőzőek. Puha felületüknek köszönhetően a lábtörlők még mezítláb is kellemes érzést nyújtanak lábainak, így bármilyen lakótérbe alkalmasak. Mindegy, hogy a folyosón, a konyhában, a fürdőszobában vagy a bejárati ajtó előtt helyezi el őket, a Schöner Wohnen kollekció új lábtörlői optimálisan illeszkednek a környezetbe.
A gyártó adatai
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629191783
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Ipari lábtörlő |
| Mosható: | Mosható |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Szín: | Sötétszürke |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,02 kg |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |









