Döllken szögletes élprofil LVT STD 1000 mm x 3,5 mm x 20 mm fekete
Cikkszám 5338728Termékleírás
Cikkszám 5338728
A Döllken LVT padlókhoz való robusztus szögletes élprofilja eloxált alumíniumból készült. Hosszú távú és megbízható védelmet nyújt a padlóburkolatok és élek számára. Az edzett anyag szinte elnyűhetetlen, lépés- és kopásálló. Kifejezetten LVT padlókhoz tervezték.
A gyártó adatai
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616471113
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Padlóprofilok |
| Típus: | Lezáróprofilok |
| Szerelési technika: | Csavarok |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Vastagság: | 20 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Szokásosan gyúlékony (A2fl,Bfl,Cfl,Dfl,Dfl,Efl) |
| Tartóssági osztály az EN 350-2 szerint: | Tartós (2) |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 180 g |
| Magasság: | 4 mm |
| Szélesség: | 2,0 cm |
| Mélység: | 100,0 cm |





