Egger Home rögzítőklipsz 50 darab 60 mm-es szegélylécekhez
Cikkszám 3095171Termékleírás
Cikkszám 3095171
Az Egger Clipstar rögzítőklipsz lehetővé teszi a padlólécek egyszerű és tiszta rögzítését. A lécek felszerelése rápattintással történik. A szegély tiszta és vizuálisan szép lezárása látható csavar- és szögfejek nélkül történik.
A fal jellegétől függően a csipeszeket 25 cm - 50 cm-es távolságokban célszerű felszerelni. Egy csomag kb. 12,5 m - 25 m-re elegendő.
A gyártó adatai
EGGER Holzwerkstoffe Wismar GmbH & Co. KG
Am Haffeld 1
23970 Wismar
sc.de@egger.com
9009094097003
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Laminált padló / parketta szegélylécek |
| Típus: | Tartozékok |
| Szerelési technika: | Klipsz |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Szín: | Uni |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 40 g |
| Magasság: | 4,5 cm |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Mélység: | 9 mm |



















