Fekete végzáró tartozék az SL5018 szegélylécekhez
Cikkszám 5065933Termékleírás
Cikkszám 5065933
Fekete színű végzárónk az SL5018 szegélylécekhez való tartozék. A tiszta szegélyvezetést segítik, és elfedik a csúnya vágott széleket.
A gyártó adatai
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936076158
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Tartozékok |
| Típus: | Tartozékok |
| Szerelési technika: | Ragasztás |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 1,8 cm |
| Mélység: | 6 mm |







