Kaindl külső sarok 50/18-as szegélylécekhez fehér 2 darab
Cikkszám 5065925Termékleírás
Cikkszám 5065925
A szegélylécekhez való, elegáns fehér megjelenésű Kaindl 50/18 külső sarok praktikus 2 darabos készletben kapható. Ezeket a kiváló minőségű külső sarokelemeket célzottan a szegélylécek megfelelő tartozékaként tervezték meg. Elsődleges funkciójuk a lécek pontos és esztétikus vezetése.
Ugyanakkor fontos feladatuk, hogy a csúnyán vágott éleket ügyesen elrejtsék. Ezekkel a külső sarkokkal zökkenőmentes és esztétikus lezárást hozhat létre a szegélyléc külső sarkain.
A gyártó adatai
Heberndorfer Leistenfabrik GmbH
Heberndorf 88
07343 Wurzbach/Thüringen
info@hlf-gmbh.com
9006936063820
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Tartozékok |
| Típus: | Külső sarkok |
| Szerelési technika: | Klipsz |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Vastagság: | 6 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Fehér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 1,8 cm |
| Mélység: | 6 mm |









