Kaindl végdarab / végzáró 60/20-as szegélylécekhez fehér 2 darab
Cikkszám 4807103Termékleírás
Cikkszám 4807103
A Kaindl szegélyléctartozék tökéletes átmenetet képez a szegélylécek sarkokban történő vezetése esetén, ezáltal egységes megjelenést kölcsönöz helyiségeinek.
Külső sarkok, belső sarkok, köztes összekötők, végzárók - szegélyléctartozékok a teljes rendszerhez
A megjelenésében a szegélyléc mintázatához illeszkedő végzáró elem (jobbos / balos) optimálisan zárja le a padlószegélyt, emellett védi a sarkokat és éleket az ütések okozta sérülésektől és a behatoló nedvességtől. Az egyszerű összedugható rendszer harmonikus összképet biztosít - mindezt gérvágás és csúnya átmenetek nélkül.
A gyártó adatai
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936568349
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Laminált padló / parketta szegélylécek |
| Típus: | MDF díszlécek |
| Szerelési technika: | Klipsz |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Vastagság: | 18 mm |
| Anyag: | MDF |
| Szín: | Fehér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 2,0 cm |
| Mélység: | 10 mm |





