OBI belső sarok juhar 2 darab
Cikkszám 2915833Termékleírás
Cikkszám 2915833
A kiváló minőségű műanyagból készült belső sarokidom az OBI szegélylécekhez használható. Így a helyiségekben egy pillanat alatt egységes és harmonikus hangulatot teremthetünk.
A gyártó adatai
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936041699
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Laminált padló / parketta szegélylécek |
| Típus: | Tartozékok |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Szín: | Juhar |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 2,0 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.





