Sarokprofil eloxált alu öntapadó bronz 25 mm x 20 mm x 900 mm DP36/S
Cikkszám 4303178Termékleírás
Cikkszám 4303178
Padlóburkolatok széleinek lezárására
A gyártó adatai
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4004616390094
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Padlóprofilok |
| Típus: | Illesztőprofilok |
| Szerelési technika: | Ragasztás |
| Anyag: | Alumínium |
| Szín: | Bronz |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 216 g |
| Magasság: | 90,0 cm |
| Szélesség: | 2,5 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |





