Comfort Brione tölgy laminált padló 7 mm
Cikkszám 5101449Termékleírás
Cikkszám 5101449
A 7 mm-es Comfort laminált padló lakóterekben, valamint irodákban vagy kereskedelmi helyiségekben is használható. Egyedülálló kialakításának köszönhetően a laminált padló különleges megjelenést kölcsönök a lakótérnek. A fugamentes lerakásnak köszönhetően a laminált padló egységes és harmonikus képet nyújt.
Egyszerű lerakás összepattintható laminált padlóval
A laminált padló praktikus összepattintható rendszerrel van ellátva, amely a panelek fej- és hosszoldalához is rögzítve van.
A laminált padló lerakásához semmilyen enyv nem szükséges, így a munkavégzés különösen tiszta és gyors lehet. Emellett a pattintós mechanizmus teljes körű tartást biztosít és átveszi a ragasztószer funkcióját. Így a kezdők is egyszerűen lerakhatják a laminált padlót.
Különböző felhasználási lehetőségek
A laminált padló a 23/31 használati osztállyal nagy kihasználtságú lakóhelyiségekben és alacsony kihasználtságú kereskedelmi helyiségekben is használható.
Így semmi sem áll az irodai, a vendégszobai vagy a hotelszobai használat útjába. A fa laminált padló padlófűtésen történő használatra is alkalmas.
A laminált padló gond nélkül tisztítható porszívóval vagy akár enyhén nedves felmosóval.
A csomag 2,13 m2 19,3 cm x 138 cm méretű laminált padlót tartalmaz.
A gyártó adatai
M. Kaindl GmbH
Kaindlstraße 2
5071 Wals
office@kaindl.com
9006936582499
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Világos |
| Vastagság: | 7 mm |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas padlófűtésre, Kivéve elektromos |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Élforma: | fuga nélkül |
| Kopási osztály: | AC 3 |
| Csomag tartalma: | 8 Darab |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Lerakási mód: | Összepattintható rendszer |
| Mintázat: | Fa |
| Használati osztály: | 31 |
| Vízálló: | Nem vízálló |
| Vízállóság: | 10 917 603 h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,52 kg |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 19,3 cm |
| Mélység: | 138,3 cm |









