Egger Home Livingston lamin. padló EHL051 tölgy világos 8 mm x 193 mm x 1292 mm
Cikkszám 4445821Termékleírás
Cikkszám 4445821
Az Egger laminált padló egy modern és elegáns padlóburkolat, amely nappalikban, irodákban és kereskedelmi helyiségekben egyaránt használható. A padlóburkolat ízléses kialakításának köszönhetően különleges megjelenést kölcsönöz nappalijának vagy dolgozószobájának.
Laminált padló klasszikus fa megjelenéssel
A laminált padló tudja, hogyan nyerje el tetszését otthonos és ízléses fa díszítésével. A padlóburkolat különösen autentikus, és jobban kiemel minden helyiséget. A jellegzetes mintázatnak köszönhetően a fautánzatot alig lehet megkülönböztetni a valódi fapadlótól. A színárnyalat különösen elegáns jelleget kölcsönöz a lakótérnek. A sima megjelenés vonzó összképet eredményez, és színvilágának köszönhetően a laminált padló szinte bármilyen stílussal kombinálható.
Fugák nélkül - Könnyen ápolható laminált padló sima megjelenéssel
A fugamentes laminált padló simaságot kölcsönöz helyiségei összképének. A hézagok hiánya miatt a padló úgy néz ki, mintha egy darabból állna. Egy fugamentes padló nem csak a megjelenésével tűnik ki. Az az előnye is megvan, hogy nem rakódik le a por.
Gyors és tiszta lerakás, ragasztó nélkül
A laminált padló egy összepattintható rendszerrel van ellátva, amely helyettesíti a ragasztó funkcióját, és elegendő tartást biztosít az egyes panelek számára. Ez lehetővé teszi a padlóburkolat különösen tiszta lerakását.
Különbözőképp alkalmazható
A 32-es használati osztály miatt a dizájn padló különböző területeken használható. Ennek köszönhetően átlagos igénybevételű ipari helyiségekben is használhatja. A laminált padló padlófűtéshez is alkalmas.
A csomag 1,995 m2 laminált padlót tartalmaz.
A gyártó adatai
EGGER Holzwerkstoffe Wismar GmbH & Co. KG
Am Haffeld 1
23970 Wismar
sc.de@egger.com
9007022402493
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Közepes |
| Vastagság: | 8 mm |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Padlófűtéshez is alkalmas |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Kopási osztály: | AC 4 |
| Csomag tartalma: | 8 Darab |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Tartalom: | 1 995 m² |
| Lerakási mód: | Összepattintható rendszer |
| Mintázat: | Fa |
| Használati osztály: | 23/32 |
| Vízálló: | Nem vízálló |
| Vízállóság: | 10 917 603 h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 8 mm |
| Szélesség: | 19,3 cm |
| Mélység: | 129,2 cm |









