Egger Home Loja laminált padló EHL144 tölgy szürke 8 mm x 193 mm x 1292 mm
Cikkszám 4445896Termékleírás
Cikkszám 4445896
Az Egger laminált padló egy modern és elegáns padlóburkolat, amely nappalikban, irodákban és kereskedelmi helyiségekben egyaránt használható. A padlóburkolat egyedi kialakításának köszönhetően különleges megjelenést kölcsönöz nappalijának vagy dolgozószobájának.
Laminált padló klasszikus fa megjelenéssel
A laminált padló tudja, hogyan nyerje el tetszését elegáns és igényes fa-díszítésével. A padlóburkolat különösen autentikus, és jobban kiemel minden helyiséget. A jellegzetes mintázatnak köszönhetően a fautánzatot alig lehet megkülönböztetni a valódi fapadlótól. A színárnyalat különösen elegáns jelleget kölcsönöz a nappalinak vagy az irodának. A sima megjelenés vonzó összképet eredményez, és színvilágának köszönhetően a laminált padló szinte bármilyen stílussal kombinálható.
Fugával - Hosszú élettartamú laminált padló rusztikus megjelenéssel
A hézagok jobban kiemelik az egyes padlólapokat, és rusztikusabb összképet eredményeznek. A padlólapok fugái nem csak a megjelenésen változtatnak valamit. Védik az éleket a kopástól, és így a laminált padló hosszabb élettartamúvá válik.
Gyors és tiszta lerakás
A padlóburkolat egy összepattintható rendszerrel van ellátva, amely helyettesíti a ragasztó funkcióját, és elegendő tartást biztosít az egyes panelek számára. Ez lehetővé teszi a padlóburkolat különösen tiszta lerakását.
Különböző helyiségekhez alkalmas
Az összepattintható laminált padló a 32-es használati osztályba van besorolva. Használható átlagos igénybevételű ipari helyiségekben. Ezenkívül a laminált padlót padlófűtéshez is lerakhatja.
Egy csomag 1,995 m2 laminált padlót tartalmaz.
A gyártó adatai
EGGER Holzwerkstoffe Wismar GmbH & Co. KG
Am Haffeld 1
23970 Wismar
sc.de@egger.com
9007022402646
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Sötét |
| Vastagság: | 8 mm |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Padlófűtéshez is alkalmas |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Kopási osztály: | AC 4 |
| Csomag tartalma: | 8 Darab |
| Vízálló: | Nem vízálló |
| Vízállóság: | 10 917 603 h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 8 mm |
| Szélesség: | 19,3 cm |
| Mélység: | 129,2 cm |









