Kaindl laminált padló Masterfloor Aqualine tölgy Historic Samoa
Cikkszám 5524558Termékleírás
Cikkszám 5524558
A Kaindl Masterfloor Aqualine laminált padló ízléses kialakításával nyűgöz le, és minden lakóhelyiségnek vagy munkaterületnek különleges megjelenést kölcsönöz. A hazai famegjelenésű laminált padló különösen elegáns színárnyalattal teszi teljessé a teret.
A nyugodt megjelenés vonzó összképet kölcsönöz, és színezeténe köszönhetően a laminált padló szinte minden stílussal kombinálható. A padlóburkolat különösen autentikus, és jobban kiemel minden helyiséget. A jellegzetes mintázatnak köszönhetően a fautánzatot alig lehet megkülönböztetni a valódi fapadlótól.
31. Igénybevételi osztály: Kevésbé használt ipari helyiségek
Lapméret: 7 mm x 195 mm x 1 383 mm
A csomag tartalma: 2,697 m²
A gyártó adatai
M. Kaindl GmbH
Kaindlstraße 2
5071 Wals
office@kaindl.com
9006936085006
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Világos |
| Vastagság: | 7 mm |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas padlófűtésre, Kivéve elektromos |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Élforma: | Körbefutó V-fugával |
| Kopási osztály: | AC 5 |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Lerakási mód: | Összepattintható rendszer |
| Mintázat: | Fa |
| Használati osztály: | 31 |
| Vízálló: | Vízálló |
| Vízállóság: | 10 917 651 h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,62 kg |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 19,5 cm |
| Mélység: | 138,3 cm |











