Kaindl laminált padló Proganic Saloon Tombstone tölgy lépéshang - szigeteléssel
Cikkszám 5118294Termékleírás
Cikkszám 5118294
A Kaindl laminált padlóval modern és elegáns padlóburkolatot kap. Nemcsak otthon, hanem például az irodában is használhatja. A padlóburkolat egyedi kialakításának köszönhetően különleges megjelenést kölcsönöz nappalijának vagy dolgozószobájának.
Laminált padló otthonos fa megjelenéssel
A laminált padló tudja, hogyan nyerje el tetszését otthonos és ízléses fa díszítésével. A padlóburkolat különösen autentikus, és jobban kiemel minden helyiséget. Az autentikus megjelenésnek köszönhetően a fautánzatot alig lehet megkülönböztetni a valódi fapadlótól. Színárnyalata különösen elegáns jelleget kölcsönöz a nappalinak vagy az irodának. A sima megjelenés vonzó összképet eredményez, és színvilágának köszönhetően a laminált padlót szinte bármilyen stílussal kombinálhatja.
Fugával - Hosszú élettartamú laminált padló rusztikus megjelenéssel
A hézagok rusztikusabb összképet kölcsönöznek, és kiemelik az egyes padlólapokat. A padlólapok fugái nem csak a megjelenésen változtatnak valamit. Védik az éleket a kopástól, és így a laminált padló hosszabb élettartamúvá válik.
Tiszta lerakás összepattintható laminált padlóval
A laminált padló lerakása gyors és könnyű. A laminált padló ragasztó használata nélkül lerakható. Ez lehetővé teszi a padlóburkolat különösen tiszta lerakását.
Különböző helyiségekhez alkalmas
Az összepattintható laminált padló a 33-as használati osztályba van besorolva. Használható nagy igénybevételű ipari helyiségekben. Az enyhén duzzadó tartólapoknak köszönhetően a laminált padlót nedves helyiségekben is használhatja. Így a padló fürdőszobában vagy a pincében is használható. A laminált padló kiválóan alkalmas padlófűtéshez történő lerakásra is.
A gyártó adatai
M. Kaindl GmbH
Kaindlstraße 2
5071 Wals
office@kaindl.com
9006936079548
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Sötét |
| Vastagság: | 8,5 mm |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas padlófűtésre, Kivéve elektromos |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Élforma: | Mikrofázzal |
| Kopási osztály: | AC 5 |
| Csomag tartalma: | 8 Darab |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Lerakási mód: | Összepattintható rendszer |
| Mintázat: | Fa |
| Használati osztály: | 33 |
| Vízálló: | Vízálló |
| Vízállóság: | 10 917 627 h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,8 kg |
| Magasság: | 9 mm |
| Szélesség: | 19,3 cm |
| Mélység: | 138,3 cm |













