Kaindl Poseidon California tölgy laminált padló 1383 mm x 193 mm x 7 mm
Cikkszám 4912960Termékleírás
Cikkszám 4912960
A Poseidon California tölgy laminált padlóval modern és elegáns padlóburkolatot kap. Nemcsak otthon, hanem például az irodában is használhatja. A padlóburkolat egyedi kialakításának köszönhetően különleges megjelenést kölcsönöz lakóterének vagy dolgozószobájának.
Laminált padló klasszikus fa megjelenéssel
A laminált padló otthonos és ízléses fa díszítéssel nyűgöz le, amely különösen autentikus és vizuálisan feldob minden helyiséget. A valósághű fautánzatot alig lehet megkülönböztetni egy valódi fapadlótól. Színárnyalata különösen elegáns jelleget kölcsönöz a nappalinak vagy az irodának. A sima megjelenés vonzó összképet eredményez, és színvilágának köszönhetően a laminált padló szinte bármilyen stílussal kombinálható.
Fugával - Hosszú élettartamú laminált padló rusztikus megjelenéssel
A hézagok rusztikusabb összképet kölcsönöznek, és kiemelik az egyes padlólapokat. A padlólapok fugái nem csak a megjelenésen változtatnak valamit. Megvédik az éleket a kopástól, és így a laminált padló hosszabb élettartamúvá válik.
Gyors és tiszta lerakás, ragasztó nélkül
A laminált padló egy összepattintható mechanizmussal van ellátva, amely helyettesíti a ragasztót, és megfelelő tartást biztosít az egyes panelek számára. Az összepattintható laminált padló előnye, hogy gyorsabban és tisztábban lerakható. A laminált padló lerakása még a kezdők számára is egyszerű.
Különböző helyiségekhez alkalmas
A laminált padló a 32-es használati osztályba került besorolásra. Használható átlagos igénybevételű ipari helyiségekben. A dizájn padló nedvesség elleni védelemmel rendelkezik. A padló magas nedvességtartalmú helyiségekben is használható. Ezenkívül a laminált padlót padlófűtéshez is lerakhatja.
A gyártó adatai
M. Kaindl GmbH
Kaindlstraße 2
5071 Wals
office@kaindl.com
9006936579727
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Világos |
| Vastagság: | 7 mm |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas padlófűtésre, Kivéve elektromos |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Élforma: | Mikrofázzal |
| Kopási osztály: | AC 4 |
| Csomag tartalma: | 10 Darab |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Tartalom: | 2,66 m² |
| Lerakási mód: | Összepattintható rendszer |
| Mintázat: | Fa |
| Használati osztály: | 32 |
| Vízálló: | Vízálló |
| Vízállóság: | 10 917 627 h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,52 kg |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 19,3 cm |
| Mélység: | 138,3 cm |




















