Poseidon Tahiti Oak laminált padló 7 mm vízálló
Cikkszám 5117809Termékleírás
Cikkszám 5117809
A Poseidon laminált padló egy modern és elegáns padlóburkolat, amely lakóhelyiségekben, irodákban és kereskedelmi helyiségekben egyaránt használható. A padlóburkolat egyedi megjelenésének köszönhetően különleges megjelenést kölcsönöz nappalijának vagy dolgozószobájának.
Laminált padló otthonos fa megjelenéssel
A laminált padló tudja, hogyan nyerje el tetszését otthonos és ízléses fa díszítésével. A padlóburkolat különösen autentikus, és jobban kiemel minden helyiséget. A valósághű fautánzatot alig lehet megkülönböztetni a valódi fapadlótól. Színárnyalata különösen elegáns jelleget kölcsönöz a nappalinak vagy az irodának. A sima megjelenés vonzó összképet eredményez, és színvilágának köszönhetően a laminált padló szinte bármilyen stílussal kombinálható.
Fugával - Hosszú élettartamú laminált padló rusztikus megjelenéssel
A fugák jobban kiemelik az egyes padlólapokat, és rusztikusabb összképet eredményeznek. A padlólapok fugái nem csak a megjelenésen változtatnak valamit. Védik az éleket a kopástól, és így a laminált padló hosszabb élettartamúvá válik.
Gyorsan és tisztán lerakható, ragasztó nélkül
A laminált padló lerakása egyszerű és gyors. A laminált padló ragasztó használata nélkül lerakható. Az összepattintható laminált padló előnye, hogy gyorsabban és tisztábban lerakható. A laminált padló lerakása még a kezdők számára is egyszerű.
Sokoldalúan használható
A design padló a 32-es használati osztályba tartozik. Használható átlagos igénybevételű ipari helyiségekben. Ezenkívül a laminált padlót padlófűtéshez is lerakhatja.
A gyártó adatai
M. Kaindl GmbH
Kaindlstraße 2
5071 Wals
office@kaindl.com
9006936081671
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Közepes |
| Vastagság: | 7 mm |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas padlófűtésre, Kivéve elektromos |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Élforma: | Mikrofázzal |
| Kopási osztály: | AC 4 |
| Csomag tartalma: | 9 Darab |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Lerakási mód: | Összepattintható rendszer |
| Mintázat: | Fa |
| Használati osztály: | 32 |
| Vízálló: | Vízálló |
| Vízállóság: | 10 917 627 h |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,03 kg |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 24,4 cm |
| Mélység: | 138,3 cm |





















